SPACE2004 CONTEST

Prelet Slnečnou sústavou

      Na tejto stránke si možete stiahnúť výsledný projekt prihlásený do súťaže Space2004 Contest, ktorá bola vyhlásená 15. marca 2004 [sponzorovaná firmou Illusion Softworks]. O súťaži sme sa dozvedeli až 7. apríla (súťaž trvala do 15. apríla), no aj napriek tomu sme sa rozhodli zúčasniť, pretože sme mali k dispozícii grafický engine [TTLD engine (C) Tamaro], na ktorom už dlhšie pracujeme.

      Na spustenie našeho dema je potrebné si stiahnúť jeden zo súborov v pravom dolnom rohu. Ide o archív, ktorý treba rozpakovať do nejakého adresára a následne spustiť súbor "Space2004.exe"; tento súbor vyžaduje knižnicu DirectX minimálne vo verzii 8.0; odporúčaný výkon pre plynulý chod dema je na úrovni "Duron700, GeForce2, 256MB RAM". Tieto systémové požiadavky sa dajú zmierniť zmenami parametrov v súbore "config.dat".

      Keďže sme mali na tvorbu dema asi týžden, tak sme sa rozhodli pre jednoduchosť. Vytvorili sme plynulý prelet Slnečnou sústavou smerom od Slnka po Pluto, pričom sme rešpektovali rozmery jednotlivých objektov a ich vzájomné vzdialenosti v súlade so skutočnosťou. Snažili sme sa priblížiť atmosféru skutočného vesmíru, ktorý je statický a tichý.


 viac >>>
Projekty:

 Space2004 Contest
 Hex.Virus nové
   

Grafický engine, programovanie, pevné nervy a odhodlanie >
   > Tamaro (tamaro@ttweb.sk)
Web-design; technická, intelektuálna a morálna podpora >
   > natT (natt@pobox.sk)


>>> stiahni tu
Space2004.rar
veľkosť: 1.3 MB

>>> stiahni tu
Space2004.zip
veľkosť: 1.5 MB